Zwroty


Polityka zwrotu kosztów

Przed dokonaniem zwrotu lub przy dokonaniu reklamacji, pamiętaj o naszej indywidualnej usłudze krawieckiej! Dzięki własnej pracowni krawieckiej jesteśmy w stanie dostosować ubranie do Ciebie poprzez np. skrócenie czy zwężenie danego produktu. Dowiedz się więcej TUTAJ.

Zwroty

Zasady zwracania zakupów

Jeśli zamówiony produkt okazał się nietrafiony, możesz go w łatwy sposób zwrócić. Wystarczy, że skorzystasz z naszej strony zwrotu zakupów, dostępnej pod tym adresem.

Wybierasz produkty do zwrotu

Możesz zwrócić wszystkie produkty lub tylko niektóre z nich, masz na to 14 dni.

Określasz szczegóły przesyłki

Pakujesz produkty do paczki, wybierasz opcję dostawy i opłacasz przesyłkę zwrotną.

Odsyłasz paczkę

Przekazujesz przesyłkę zwrotną kurierowi lub zanosisz ją do  wybranego punktu nadania.

Otrzymujesz zwrot pieniędzy

W ciągu 14 dni otrzymujesz zwrot pieniędzy, o czym zostaniesz poinformowany mailowo.

Zwrot towaru

Zwracane przedmioty należy odesłać lub przekazać do naszego sklepu niezwłocznie, a w każdym razie nie później, niż 14 dni od dnia, w którym poinformowałeś nas o odstąpieniu od umowy. Termin uznajemy za zachowany, jeżeli rzecz zostanie odesłana przed upływem terminu 14 dni.
W systemie zwrotów udostępniamy możliwość płatnego odesłania zwracanych produktów. Zwracane towary możesz również odesłać samodzielnie (nie korzystając z systemu zwrotów), na własny koszt i ryzyko.

Zwracane przedmioty należy odesłać na adres:
CHIARA WEAR 
Przyjemna 16/1
41-500 CHORZÓW

Na dokonanie zwrotu przysługuje 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania paczki.
1. SPAKUJ PRODUKTY ORAZ UZUPEŁNIJ FORMULARZ
W środku paczki, którą otrzymałeś powinien znajdować się paragon oraz formularz zwrotu (jeśli, jednak go nie posiadasz możesz go pobrać tutaj). Wypełnij go, sprawdź czy wszystkie dane się zgadzają i włóż go do środka zwracanej paczki.
2. WYŚLIJ PRODUKTY NA WSKAZANY ADRES
W przypadku zwrotu otrzymanego towaru, produkty należy odesłać na adres:
CHIARA WEAR
ul. Przyjemna 16/1
41-500 Chorzów
Informujemy, że nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub z odbiorem w paczkomacie czy Poczcie Polskiej.
Towar powinien posiadać przyczepione metki producenckie oraz być czysty, odpowiednio zapakowany i zabezpieczony. 
3. POCZEKAJ NA ZWROT ŚRODKÓW 
Zwrot środków nastąpi niezwłocznie, pieniądze otrzymasz nie później niż w ciągu 14 dni od daty doręczenia przesyłki na magazyn. O zrealizowaniu wypłaty pieniędzy zostaniesz powiadomiona/y SMS. Zwrot kosztów transakcji realizowany jest przelewem bankowym. W przypadku płatności przy odbiorze na numer konta wskazany w formularzu. 
Informujemy, iż towar zakupiony hurtowo (zamówienia zrealizowane na fakturę VAT z numerem NIP) nie podlega zwrotowi. Zwrotowi może jednak podlegać towar zakupiony detalicznie z wystawioną fakturą VAT. 

Reklamacje

1. SPAKUJ PRODUKTY ORAZ UZUPEŁNIJ FORMULARZ
W środku paczki, którą otrzymałeś powinien znajdować się formularz reklamacji (jeśli, jednak go nie posiadasz możesz go pobrać tutaj). Wypełnij starannie formularz, sprawdź czy wszystkie dane się zgadzają i włóż go do środka zwracanej paczki.
2. WYŚLIJ PRODUKTY - MASZ NA TO AŻ 2 LATA! 
W przypadku reklamacji otrzymanego towaru, produkty należy odesłać na adres:

CHIARA WEAR
ul. Przyjemna 16/1
41-500 Chorzów
Informujemy, że nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem lub z odbiorem w paczkomacie czy Poczcie Polskiej. Towar powinien być czysty, odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. 
3. POCZEKAJ NA ZWROT ŚRODKÓW

Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny. W terminie 30 dni od daty otrzymania towaru. Po pozytywnym rozpatrzeniu Twojej reklamacji zwrot środków zostanie zrealizowany przelewem bankowym. W przypadku płatności przy odbiorze na numer konta wskazany w formularzu.