Hurtownia


Panel hurtowy

Chcesz zadbać o swój sklep i móc zaproponować swoim Klientom szeroki wybór modnych, wygodnych i nowoczesnych ubrań? Nasza oferta to nie tylko sklep, ale również produkcja projektowanych przez nas outfitów. Polska hurtownia odzieży damskiej pozwoli Waszym sklepom - zarówno tym niewielkim, lokalnym, jak i modnym butikom – na zadbanie o najlepszy gatunkowo asortyment oraz stworzenie szerokiego wachlarza propozycji dla swoich Klientów!

Producent odzieży damskiej

Dlaczego warto nawiązać współpracę z Chiara Wear? Nasze ubrania projektujemy zgodnie z najnowszymi trendami, korzystając z oferty zaufanych producentów tkanin oraz firm, które umożliwiają farbowanie, nadrukowanie oraz inne modyfikacje materiałów. Dzięki temu, nasi projektanci nie są w żaden sposób ograniczani przez brak materiałów czy dodatków - możliwe jest stworzenie dokładnie takiego ubrania, jakie powstało w wyobraźni projektanta!

Nie moglibyśmy jednak stworzyć żadnych tekstyliów, gdyby nie duża i nowoczesna szwalnia, w której pracują wysoko wykwalifikowani pracownicy. To właśnie tam projekty z papieru stają się namacalnymi produktami, które pozwolą każdemu na stworzenie niezapomnianej stylizacji. Korzystamy z najnowocześniejszego parku maszynowego, w którym precyzyjnie i trwale zszywamy materiały tworząc sukienki, kurtki, swetry, spódnice i komplety. Nasza hurtownia to idealne rozwiązanie dla każdego sklepu!

Polska hurtownia odzieży damskiej

Nasza oferta ubrań damskich pozwoli na uzupełnienie asortymentu swojego sklepu o nowe, piękne i modne propozycje. Jeśli planujesz stworzyć nowy sklep, zarówno stacjonarny, jak i internetowy, nasze produkty pozwolą na zapełnienie wirtualnych (lub prawdziwych) półek. Twoi nowi Klienci z pewnością docenią to, że mimo krótkiego stażu oferujesz piękne, sprawdzone, modne i markowe rozwiązania z Polski i z przyjemnością zaczną korzystać z Twoich usług!

Polska hurtownia ubrań z Katowic

Wysoka jakość to nie wszystko, co mamy do zaoferowania jako producent. Uwagę zwraca również bogata oferta hurtowni! Najlepszą reklamą niech będzie to, że dzięki naszej odzieży damskiej, każda Wasza Klientka będzie mogła ubrać się od stóp do głów - niezależnie od pory roku. Nasz asortyment 100% made in Poland świetnie sprawdzi się jako podstawa w Twoim sklepie – gwarantujemy różnorodny asortyment oraz mnóstwo zachwyconych Klientek.

Nasza hurtownia odzieży damskiej to bogata oferta, jeśli chodzi o markowe propozycje z Polski. Już dziś zadbaj o jak najbardziej różnorodne zaopatrzenie swojego sklepu i zdobycie nowych, oddanych Klientek – zapraszamy do współpracy!